Závod hasičské všestrannosti - Vysoké nad Jizerou - 16.10.2021 - dorost

22.11.2021 11:11

   Po roční pauze jsme na sobotní soutěž dali dohromady jedno smíšené družstvo a jednotlivce. Za družstvo se zúčastnili Natka, Verča, Terka, Matěj a měla běžet Gabča, ta ale před soutěží onemocněla, a tak jsme půl hodiny před odjezdem zlanařili Marka. Za jednotlivce běžel Honza.

    Honza běžel už dopoledne. Svojí trať zaběhl za čas 20 minut a 28 vteřina utržil pouze 1 trestný bod za azimut. Ve své kategorii starší dorostenci se umístil na 1. místě.

    Smíšené družstvo uběhlo trať za 40 minut a 11 vteřin a utržilo 47 trestných bodů. 5 za azimut, 8 za střelbu, 12 za šplh po laně, 9 za vodní příkop, 6 za určování RHP, 1 za požární ochranu a 6 za optickou signalizaci. Družstvo se se svým výsledkem umístilo na 2. místě.

    Po odběhnutí jsme si všichni přebrali medaile a diplom.

FOTO: ZDE