Závod hasičské všestrannosti - Vysoké nad Jizerou - 14.10.2017 - dorost

15.10.2017 09:12

    Ráno v půl osmé jsme se sešli u hasičárny a vyrazili jsme do Vysokého nad Jizerou. Utvořili jsme jedno družstvo - David, Leoš, Nelča, Nikča a Zuzka. Po příjezdu na místo jsme se šli zaregistrovat a zjistili jsme, že jdeme na řadu až po 13. hodině. Volný čas jsme strávili hraním her a trénováním na závod s mladšími dětmi. Po jedenácté hodině jsme se šli naobědovat, byl buřtguláš s chlebem.

    Ve 13:19 jsme konečně startovali. Na trati jsme strávili čas 0:42:26 a získali jsme 25 trestných bodů (0 přesun podle azimutu, 8 střelba ze vzduchovky, 6 šplh, 3 přeskok přes vodní příkop, 1 určování RHP, 1 určování věcných prostředků PO, 3 optická signalizace, 3 první pomoc). Výsledný čas byl tedy 1:07:26, s kterým jsme se umístili na 4. místě.

    Po doběhnutí do cíle jsme dostali diplom a medile. Dali jsme si teplý čaj, sbalili si věci a vydali se k domovům.

FOTO: ZDE