Závod hasičské všestrannosti - Čistá u Horek - 12.10.2019

13.10.2019 08:30

V sobotu před osmou hodinou ranní jsme se sešli u hasičárny, abysme vyrazili na závod hasičské všestrannosti do Čisté u Horek. Zúčastnili se dorostenci, jedno družstvo starších - Anežka, Terka, Gabča, Mára a Adam Š. a dvě družstva mladších - družstvo A - Eliška, Jája, Kačka, Adam V. a Sába a družstvo B - Michal, Karolínka, Elinka, Kája a Verča.

    Po příjezdu jsme se šli zaregistrovat, abychom věděli časy startů. Dozvěděli jsme se, že starší budou startovat před desátou hodinou a mladší po půl dvanácté. Volný čas jsme tedy trávili hraním s míčem, trénováním značek, uzlů a zdravovědy a také hraním her. 

    První šlo na řadu starší družstvo, které závod zaběhlo za 0:34:02 + 25 trestných minut (10 střelba ze vzduchovky, 0 základy topografie, 3 uzlování, 0 první pomoc, 3 požární ochrana, 9 překonání překážky). Výsledný čas byl tedy 0:59:02, s kterým se družstvo umístilo na 37. místě.

    Druhé bylo na řadě družstvo mladších A, které závod zaběhlo za 0:37:14 a získalo 17 trestných minut (7 střelba ze vzduchovky, 0 základy topografie, 6 uzlování, 0 první pomoc, 1 požární ochrana, 3 překonání překážky). Výsledný čas byl tedy 0:54:14, s kterým se družstvo umístilo  na 19. místě.

    Třetí šlo na řadu družstvo mladších B, které závod zaběhlo za 0:38:37 + 32 trestných minut (9 střelba ze vzduchovky, 0 základy topografie, 9 uzlování, 5 první pomoc, 0 požární ochrana, 9 překonání překážky). Výsledný čas byl tedy 1:10:37, s kterým se družstvo umístilo na 31. místě.

    Po odběhnutí závodu jsme dostali medaile a diplom. Došli jsme si na oběd - řízek s chlebem, který nám chutnal a vyrazili domů.

FOTO: ZDE