Závod hasičské všestrannosti - Čistá u Horek - 12.10.2019 - dorost

13.10.2019 08:54

  Ráno před osmou jsme se sešli u hasičárny a vyrazili jsme do Čisté u Horek. Utvořili jsme jedno družstvo -Verča, Natka, Matěj, Vojta a Michal. A Honza běžel jako jednotlivec. Po příjezdu na místo jsme se šli zaregistrovat a zjistili jsme, že jdeme na řadu před 13. hodinou. Volný čas jsme strávili hraním her a trénováním na závod s mladšími dětmi. Po jedenácté hodině jsme se šli naobědovat, byl řízek s chlebem.

    Ve 12:50 odstartoval Honza. Na trati strávil čas 0:20:49 bez trestných bodů. Umístil se na 2. místě.

    Ve 13:15 odstartovalo družstvo. Na trati jsme strávili čas 0:39:40. Bohužel jsme si ale na startu neopsali azimut a tak jsme vynechali i vodní příkop a nakonec jsme byli diskvalifikovaný. Ale i tak jsme se umístili na 4. místě.

    Po doběhnutí do cíle jsme dostali diplom a medaile a vydali se k domovům.

FOTO: ZDE