Závod hasičské všestrannosti - Bukovina - 08.10.2016

10.10.2016 17:41

V sobotu ráno v půl osmé, někteří v osm jsme se sešli u naší hasičské zbrojnice, odkud jsme vyrazili do Bukoviny. Po příjezdu na místo jsme se šli hned zaregistrovat. Bohužel jsme zjistili, že budeme startovat mezi 11 - 13 hodinou. :( Dostali jsme tedy rozchod - někteří si jen tak povídali u stolu, jiní se ještě učili značky a ty nejaktivnější běhali do velikého kopce. V jedenáct hodin se začal vydávat oběd - sekaná s bramborem, tak jsme si samozřejmě všichni dali. Nejhorší byla ta dlouhá fronta. Po obědě již přišel čas našeho startu. Jako první na trať vyrazilo družstvo A - na trati strávilo 0:29:19 a utrpělo 26 trestných bodů. Druhé vyrazilo družstvo B - na trati bylo 0:30:21 a utrpělo také 26 trestných bodů. Poslední družstvo C - na trati strávilo 0:33:48 a utrpělo 30 trestných bodů. Po odběhnutí jsme všichni dostali medaili a diplom.

Výsledky byly na internetu hned druhý den. Družstvo A se umístilo na 27. místě, družstvo B na 28. místě a družstvo C na 37. místě.

 

Foto: ZDE