Závod hasičské všestrannosti - Bukovina - 08.10.2016

10.10.2016 17:36

V sobotu ráno v půl osmé jsme se sešli u hasičské zbrojnice, odkud jsme vyrazili do Bukoviny. Po příjezdu na místo jsme se šli hned zaregistrovat. Ondra jako jednotlivec měl čas startu v půl dvanácté a celé družstvo (Nikča, David, Barča, Zuzka, Jirka) až v půl druhé. Do Ondrova startu jsme si ještě procvičovali naše znalosti. Poté jsme se šli naobědovat. K obědu byla sekaná s bramborem, na kterou jsme si museli vystát dlouhou frontu. Po jídle jsme šli čekat do cíle na Ondru. Ondra strávil na trati 0:33:31 a utrpěl 7 trestných bodů.  Poté startovalo celé družstvo, které bylo na trati 0:36:13 a utrpělo 24 trestných bodů. Po odběhnutí závodu jsme dostali medaile a diplomy. Pro nás všechny to byl první závod, kterého jsme se zúčastnili jako dorostenci a jsme za tu zkušenost moc rádi. Druhý den jsme se dozvěděli celkové výsledky. Ondra se umístil na 10. místě a družstvo na 5. místě.

 

Foto: ZDE