Vyhlášení Soptíkova poháru - Mříčná - 5.11.2022

07.11.2022 12:17

    V sobotu po obědě jsme se vydali na vyhlášení Soptíkova poháru do Mříčné. Zde proběhlo slavnostní přívítání všech družstev. Proběhlo i vyhlášení vítězů ZHV. Dále se vyhlašoval Král požárního útoku z celého Soptíka. A nakonec se přešlo k vyhlášení celého Soptíkova poháru. Do celkového pořadí se sčítaly výsledky ze soutěží Soptíkova poháru (Semily, Kundratice, Košťálov, Mříčná a Jabloneček). Družstvo mladších (Eliška J., Elinka, Karolínka, Jindra, Dominik, Michal, Míša, Terezka a Sára) se celkově umístilo na 10. místě z 18 družstev. Družstvo starších (Eliška Ch., Kája, Anežka, Kačka, Sabča, Vanďa, Jája, Verča, Honza a Adam) se celkově umístilo na 18. místě z 19 družstev. Všichni jsme dostali pamětní pohárek a diplom. Po vyhlášení následovala dětská diskotéka, na které jsme si všichni pořádně zatančili. Bylo to skvělé zakončení podzimní sezóny.

    FOTO: ZDE