Stopovaná a opékání na Roubence - 14.11.2015

15.11.2015 14:26

Po dlouhém plánování a odkládání kvůli počasí jsem se konečně 14.listopadu vydali na stopovanou.
S 1. skupinou - Leošem, Romanem, Diankou, Káťou, Símčou, Zuzkou, Barčou a Nikčou šel Zdenda s Tomášem. V batohách jsme nesli buřty, chleba a pití. Cílem naší stopované byla totiž Roubenka. Když byla první skupina zhruba v polovině cesty, vycházela skupina druhá - Fíďa, Timejka, Vendy, Zuzka, Terka, David, Michal a Honzik s Luckou a Radkem. Bohužel ale začalo pršet, 1. skupina naštěstí většinu šipek dělala z kamenů nebo klacků, tak se 2. skupina neztratila. 1. skupina vymýšlela záludné úkoly, když došli do cíle roztopili oheň. 2. skupina po najití a splnění úkolů zanedlouho přišla také do cíle, kde už bylo vše připravené. Všichni jsme si opekli buřty a ohřáli (usušili) se u ohně. Když jsme uhasili oheň, vydali jsme na cestu zpět, to už naštěstí nepršelo. Stopovaná se nám moc líbila a doufáme, že nebyla poslední a příště nám bude přát počasí.

Foto: ZDE