Soutěž mladých hasičů - Víchová nad Jizerou - 29.9.2018

29.09.2018 14:18

    Dnes ráno jsme vyrazili na soutěž do Víchové nad Jizerou, kde nás jako již tradičně čekaly tři disciplíny. Soutěžilo se v požárním útoku, štafetě dvojic a štafetě 4x60 metrů. Za mladší jeli - Anežka, Kája, Jája, Kačka, Eliška Ch., Eliška J., Sabča a úplně poprvé Karolínka a Elinka. Za starší jeli - Vojta, Honza, Marek, Matěj, Verča, Natka a poprvné Gabča.

     Na soutěž přijeli 4 družstva starších a 5 družstev mladších a tak se na nástupu určilo, že na každou disciplínu budeme mít dva pokusy, z čehož se bude počítat ten lepší.

       Jako první šli na řadu mladší s požárním útokem - výsledný čas byl 34,37, což byl 4. nejlepší. Poté šli starší na štafetu dvojic, kterou zdolali za čas 64,00, který byl 1. nejlepší. Hned nato si zaběhli štafetu 4x60 metrů, která se jim povedla za čas 51,73, který byl opět 1. nejlepší. Dále si starší odběhli i požární útok, který zvládli za čas 18,70 a dal jim na 2. místo. Poté šli na řadu mladší ve štafetě 4x60 metrů, a tu zaběhli za čas 80,43, což jim dalo na 4. místo. Dále si odběhli štafetu dvojic, která jim trvala 130,00 a byla také 4. nejrychlejším časem. 

    Po odběhnutí mladších jsme se všichni občerstvili a čekali jsme na vyhlášení. Mladší se umístili na zaslouženém 4. místě. Starší se i přes pomalejší požární útok umístili na 1. místě.

 

FOTO: ZDE