Soutěž mladých hasičů - Víchová nad Jizerou - 25.9.2021

22.10.2021 14:51

    Jako každý rok, jsme i letos vyrazili na soutěž mladých hasičů do Víchové nad Jizerou. Soutěžilo se ve třech disciplínách - požárním útoku, štafetě 4x60 metrů a štafetě požárních dvojic. Na všechny disciplíny jsme měli dva pokusy.

    Zúčastnili jsme se jako jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. Mladší - Karolínka, Elinka, Dominik, Eliška J., Michal, Vanďa, Sabča a Jája. Starší - Kačka, Verča, Eliška Ch., Anežka, Kája, Adam a Honza a (Sabča a Vanďa - výpomoc při štafetách).

    Nejdříve si mladší zaběhli 1. pokus požárního útoku, který měli za čas 26,98. Dále si mladší zaběhli oba pokusy štafety 4x60 metrů - lépe se jim povedl 1. pokus s časem 68,69. Pak čekal starší 1. pokus požárního útoku, který měli za čas 30,40. Poté si zaběhli mladší 2. pokus požárního útoku, který se jim povedl s lepším výsledkem a to 23,99. Dále si šli starší zaběhnout oba pokusy štafety 40x60 metrů - lépe se jim povedl 1. pokus s časem 62,00. Pak si šli starší splnit 2. pokus požárního útoku, který se jim povedl za čas 29,32, a tím pádem byl lepší než 1. pokus. A nakonec si obě družstva splnili štafety dvojic - mladším se povedl lépe 2. pokus za čas 89,90 a starším také 2. pokus za čas 82,81.

    Nakonec se sečetly výsledky (lepší časy) jednotlivých disciplín a vzniklo celkové pořadí. Mladší se umístili na 3. místě a starší na 5. místě.

    FOTO: ZDE