Soutěž mladých hasičů - Víchová nad Jizerou - 24.9.2022

28.09.2022 14:41

    V sobotu ráno jsme vyrazili na soutěž do Víchové nad Jizerou. Jako každý rok, tak i letos se soutěžilo v požárním útoku, štafetě dvojic a štafetě 4x60 metrů. Na všechno jsme měli dva pokusy. Zúčastnili se 4 družstva mladších a 6 družstev starších. My měli jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších.

    Mladší družstvo - Elinka, Karolínka, Jindra, Michal, Dominik, Sára, Míša a Terezka. Nejdříve jsme si zaběhli požární útoky. První pokus jsme zvládli za čas 23,57 a ve druhém pokusu jsem se zlepšili na čas 21,20. Celkově jsme měli třetí nejrychlejší útok. Dále jsme se přesunuli na štafety dvojic, kde nám vypomáhala Vanďa. První pokus jsme měli za 86,22 a ve druhém pokusu jsme se opět zlepšili na čas 81,84. Celkově opět třetí místo. Jako poslední nás čekala štafeta 4x60 metrů. První čtyřka zaběhla štafetu za čas 65,28 a druhá čtyřka za čas 75,03. Počítal se lepší čas, s kterým jsme se opět umístili na 3. místě.

    Starší družstvo - Jája, Anežka, Verča, Adam, Kája, Eliška Ch., Sabča, Eliška J. a Vanďa. Jako první nás čekal požární útok. V prvním pokusu jsme měli čas 26,01, protože Jája nabírala na dvakrát a Sabče nešlo nastříkat. Ve druhém pokusu jsme se zlepšili na čas 22,99. I tak jsem se ale umístili na 6. místě. Dále nás čekali štafety dvojic. První pokus jsme měli za čas 76,81, Eliška J. se nám nějak zamotala do hadice. Druhý pokus byl o něco lepší, s časem 75,57 jsem se umístili na 5. místě. Nakonec jsme si zaběhli štafetu 4x60 metrů. První čtyřka zaběhla štafetu za čas 57,90 a druhá čtyřka za čas 63,22, protože Elišce J. vypadl z ruky hasičák. S lepším časem jsme se umístili na 5. místě.

    Po odběhnutí všech disciplín jsme chvíli odpočívali a čekali na vyhlášení. Umístění ve všech disciplínách se sečetlo. Mladší se celkově umístili na 3. místě a starší na 6. místě.

    FOTO a VIDEO: ZDE