Soutěž mladých hasičů - Víchová nad Jizerou - 21.9.2019

25.09.2019 09:11

    Jako každoročně jsme dnes ráno vyrazili na soutěž do Víchové nad Jizerou, kde nás čekaly tři disciplíny - požární útok, štafeta dvojic a štafeta 4x60 metrů. Na nástupu jsme se dozvěděli, že budou soutěžit čtyři družstva mladších a sedm družstev starších. Za mladší soutěžili - Adam V., Michal, Anežka, Eliška, Sabča, Jája, Kačka, Elinka a Karolínka. Za starší soutěžili - Honza, Natka, Mára, Gabča, Verča, Matěj a Eliška.

    Nejdříve šli na řadu mladší v požárním útoku - nastříkali za čas 22,67, což je zatím nejlepší čas, který mladší zvládli. Poté jsme se přesunuli se staršími na štafetu dvojic, kde bohužel po získání deseti trestných bodů za překročení hadice měli výsledný čas 78,29. Dále se starší přesunuli na štafetu 4x60 metrů, kde se také moc nedařilo. Natka se při předání štafety sklouzla a Honza měl problémy s hadicemi, což ovlivnilo výsledný čas, který byl 73,86.

    Po menší pauze šli starší na požární útok - nastříkali za čas 21,49. Poté šli mladší na štafetu dvojic - lepší čas měla první štafeta, což bylo 116,32. Pak se mladší přesunuli na štafetu 4x60 metrů, kde také byla lepší první štafeta s časem 76,37.

    Po odsoutěžení všech družstev došlo na vyhlášení. Mladší se celkově umístili na 3. místě a starší na 6. místě.

    FOTO: ZDE