Soptíkův pohár - Semily/Podmoklice - 18.5.2024

20.05.2024 09:25

    Čtvrtá soutěž Soptíka poháru se konala v Semilech/Podmoklicích. Tentokrát nám moc nepřálo počasí, a celou soutěž pršelo. Mladší soutěžili pouze v požárním útoku. Starší soutěžili v požárním útoku a požárním útoku CTIF. Opět jsme se zúčastnili jako jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. Celkově se zúčastnilo 21 mladších družstev a 17 starších družstev.

    Družstvo mladších - Ellinka, Natálka, Fráňa, Bětka, Kuba, Jáňa a Eliška. Po úspěšném zapojení vedení Bětka na pravém proudu nastříkala za čas 28,94 a Natálka na levém proudu nastříkala za čas 29,99. S tímto časem se mladší umístili na 14. místě.

    Družstvo starších - Jája, Kačka, Anežka, Michal, Vanďa, Kája, Eliška, Elinka a Verča. Starší si nejdříve zaběhli požární útok CTIF. Čistý čas běhu byl 72,56, ale připočítalo se 5 trestných bodů za přetočenou hadici. Výsledný čas byl tedy 77,56. S tímto časem se starší umístili na 6. místě. Dále si starší odběhli požární útok, kde Eliška na levém proudu nastříkala za čas 20,05 a Elinka na pravém proudu nastříkala za čas 20,77. S tímto časem se opět umístili na 6. místě. V celkovém pořadí se starší umístili na 4. místě a konečně domů vezeme pohár! :)

 

    FOTO: ZDE