Soptíkův pohár - Semily - 20.5.2018

22.05.2018 13:01

    Čtvrtou a poslední jarní zastávkou Soptíkova poháru byly Semily. Soutěžilo se zde v požárním útoku a štafetě dvojic. Za mladší jeli - Eliška J., Eliška Ch., Adam V., Sabča, Bára a Dáňa. Za starší jeli - Terka, Honzik, Matěj, Michal, Vendy, Eliška, Natka, Vojta, Mára a Verča.

    Nejdříve si odběhli starší štafetu dvojic, která se nám docela povedla. Nezískali jsme žádné trestné body a zaběhli jsme jí za čas 66,37, který byl 8. nejrychlejší. Poté šli mladší na požární útok, který zvládli za čas 30,04 a dostali se tak na 16. místo. Hned na to, šli mladší na štafetu dvojic. Štafeta se moc nepovedla, získali jsme deset trestných bodů a navíc jsme ji měli nejpomalejší, takže jsme byli na 22. místě. A nakonec šli starší na požární útok, který měli za 17,69, což byl 5. nejrychlejší čas.

    Po odsoutěžení jsme se šli občerstvit a čekali jsme na vyhlášení. Při závěrečném nástupu jsme se dozvěděli, že mladší se umístili na 19. místě a starší na 8. místě. Každý jsme si domů odnesli nějakou drobnou cenu.

Foto: ZDE