Soptíkův pohár - Kundratice - 8.5.2018

10.05.2018 09:43

    Další zastávkou Soptíkova poháru byly Kundratice. Soutěžili jsme v požárním útoku a štafetě 4 x 60 metrů. Zúčastnilo se družstvo mladších - Eliška Ch., Sabča, Bára, Eliška J., Adam V., Adam Š. a Dáňa. A Družstvo starších - Vojta, Matěj, Natka, Verča, Marek, Honza, Michal, Eliška a Terka.

    Nejdříve si starší odběhli štafetu 4 x 60 metrů. Měli jsme dva pokusy - 1. pokus jsme zvládli za čas 57,18 a 2. pokus byl diskvalifikován kvůli spadlému minimaxu. Poté šli mladší na požární útok, kde měli čas na levém proudu 25,06 a na pravém proudu 25,10, byl to zatím nejlepší čas, který mladší dokázali. Hned na to si mladší zaběhli i štafetu - 1. pokus měli za čas 78,34 a 2. pokus byl stejně jako u starších diskvalifikován kvůli spadlému minimaxu. Zbývalo nám spoustu času do požárního útoku starších, a tak jsme se šli naobědovat a poté si hrát na dětské hřiště, na kterém jsme si to moc užili. Pak tedy přišli na řadu starší v požárním útoku. Na levém terči jsme nastříkali za 23,44 a na pravém terči 25,21.

    Z obou disciplín se výsledky opět sčítali. Mladší byli ve štafetě 4 x 60 metrů na 18. místě a v požárním útoku na 9. místě. Celkově se umístili na 13. místě. Starší byli ve štafetě 4 x 60 metrů na 12. místě a v požárním útoku na 13. místě. Celkově se umístili na 15. místě. Při vyhlášení jsme získlali diplom a každý nějakou sladkost.

FOTO: ZDE