Soptíkův pohár - Košťálov - 7.5.2022

08.05.2022 13:36

    Druhá soutěž Soptíkova poháru se konala v Košťálově. Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě CTIF.

    Opět jsme se zúčastnili s družstvem mladších - Elinka, Eliška J., Dominik, Vanďa, Karolínka, Michal, Míša, Sára, Adam a Sabča. A družstvem starších - Jája, Kačka, Anežka, Kája, Eliška Ch., Honza, Verča, Adam, Sabča a Vanďa.

    Nejprve šlo na řadu družstvo mladších v požárním útoku. Pravý útok měl nastříkáno za čas 28,03, ale levý útok měl nastříkáno bohužel až za čas 88,97, což v celkovém pořadí znamenalo 14.místo. Štafetu CTIF jsme zaběhli za čas 109,82, a byli jsme tak 3. nejrychlejší.

    Družstvo starších to mělo obráceně. Nejdříve absolvovali štafetu CTIF, kterou zvládli za čas 103, 22, v celkovém pořadí to znamenalo 15.místo. Poté šli teprve na požární útok. Levý proud měl čas 27,27 a pravý proud měl čas 30,26, což znamenalo 16.místo.

    Po odsoutěžení jsme se šli všichni nabaštit, odpočinout si a čekali jsme na vyhlášení. Mladší družstvo se umístilo na 9. místě a starší družstvo na 16. místě.

    FOTO: ZDE