Požár průmyslové budovy Hilding Anders - 28.10.2020

28.10.2020 21:11

    Krátce po 17. hodině byla naše jednotka vyslána k požáru průmyslové budovy. Jedná se o budovu firmy Hilding Anders (Tropico) na výrobu matrací v katastru naší obce - Roztoky u Jilemnice. Na místě zasahuje celkem 19 jednotek. Před 20.hodinou se požár podařilo lokalizovat. Před 23. hodinou se podařilo požár téměr uhasit. Některé jednotky se tedy vrací na základu a my zůstáváme dohašovat a hlídat objekt. Na základnu jsme se vrátili v 10 hodin ráno.

    Zasahovala celá zásahová jednotka - Janovský Petr, Janovský Adam, Horák Zdeněk st., Horák Zdeněk ml., Jerje Stanislav, Jirouš Petr, Horáček Radovan, Kužel David, Kobrle Tomáš, Kopáček Leoš, Lumenda Jan a Ginzl Kamil.

    Zasahující jednotky - HZS LK stanice Jilemnice, Semily, Jablonec nad Nisou a Liberec; HZS KHK stanice Vrchlabí, Nová Paka, Jičín. JSDH Jilemnice, Roztoky u Jilemnice, Studenec, Lomnice nad Popelkou, Košťálov, Nová Ves nad Popelkou, Libštát, Poniklá, Stará Paka, Nová Paka, Dolní Branná, Vrchlabí 3 Podhůří.

    FOTO ze zásahu - ZDE

    Více informací najdete na stránkách pozary.cz - ZDE, Dále na facebookových profilech Hasiči Stará Paka - FOTO, FOTOVIDEO, VIDEO, FOTO DOPLŇOVACÍ STANOVIŠTĚ, hasiči Lomnice nad Popelkou - VIDEO a hasiči Jilemnice - VIDEO, FOTO, reportáž CNN Prima News - VIDEO VEČER, VIDEO RÁNO