Plamen - Semily/Podmoklice - 26.5.2018

28.05.2018 09:38

Opět po roce jsme se poslední květnovou neděli vydali na okresní kolo hry Plamen, tentokrát do Semil/Podmoklic. Po dlouhé době jsme dali dohromady družstvo mladších a samozřejmě i starších.  Za mladší soutěžili: Sabinka, Eliška Ch., Kačka, Adam V., Eliška J., Barča, Adam Š., vypůjčený Kuba z Kruhu a Laura z Jilemnice. Za starší soutěžili: Michal, Honzik, Marek, Eliška, Natka, Vojta, Vendy, Terka a Verča.

    Soutěžili jsme v těchto dispiclínách: Požární útok, Požární útok s překážkami CTIF (pouze starší), Štafeta 4x60m s překážkami, Štafeta CTIF a Štafeta požárních dvojic.

    Nejdříve šli starší na požární útok s překážkami CTIF, který zvládli za čas 127,44 + 20 trestných vteřin, byli tak na 13. místě. Poté šli mladší na štafetu dvojic - první dvojice měla čas 113,59 + 10 trestných vteřin, a druhá dvojice měla čas 153,18, s počítaným lepším časem se umístili na 26. místě. Hned poté nastoupilli na štafetu dvojic starší - na první štafetě měli čas 65,44 a na druhé 69,85 s výsledným 12. místem. Dále šli starší na štafetu CTIF - výsledný čas 91, 47 nás v této disciplíně vyšvihl na 6. místo. Následovně tuto disciplínu plnili mladší, kteří se s časem 141,44 umístili na 23. místě. Pak jsme si museli vystát místo na provedení požárního útoku. Nejdříve šli mladší, kterým se útok povedl za 43,69, s čímž byli na 17. místě. O chvilku později šli i starší, kteří měli výsledný čas 28,38 a opět 6. místo. Následovala chvíle odpočinku a přesun na oběd, ke kterému byl kuřecí řízek s bramborami. Když nám trochu slehlo, tak jsme se vydali na poslední disciplínu, kterou byla štafeta 4x60 metrů. Nejdříve soutěžili starší, kteří si s časem 53,51 vysoutěžili 10. místo. Mladší to zvládli za čas 79,87 a umístili se tak na 24. místě. Poté jsme už mohli odpočívat a čekali jsme se na vyhlášení.

    Po odsoutěžení všech družstev přišlo na řadu vyhlášení. Mladší se celkově umístili na 26. místě a starší na 12. místě. Všichni jsme za účast dostali malé památeční pohárky.

    FOTO: ZDE