Plamen - Semily - 27.5.2023

06.06.2023 13:33

    Letos jsme se na Plamen vydali do Semil. Zúčastnili jsme se jako jedno družstvo mladších (Elinka, Karolínka, Michal, Dominik, Jindra, Fráňa, Sára, Míša a Terezka) a jedno družstvo starších (Kačka, Jája, Anežka, Kája, Eliška Ch., Eliška J., Sabča, Vanďa, Honza, Adam a Verča). Soutěžili jsme jako již tradičně v pěti dispciplínách (požární útok, štafeta 4x60 metrů, štafeta dvojic, štafeta 400 m s překážkami CTIF a požární útok CTIF), ze kterých se sčítaly výsledky.

    Družstvo mladších - Nejprve jsme šli na štafetu 400 m s překážkami CTIF, kterou jsme zvládli bez trestných bodů za čas 110,82, s kterou jsme se umístili na 4. místě. Dále jsme si zaběhli požární útok se sklopnými (dotykovými) terči, který jsme dokončili za čas 24,27, a byl tak 5. nejrychlejší. Poté jsme šli na štafetu dvojic, kterou jsme opět zvládli bez trestných bodů. Počítal se lepší čas první pětky, a to 81,43, s kterým jsme se umístili na 4. místě. Jako poslední nás čekala štafeta 4x60 metrů. Druhá štafeta sice měla lepší čas, ale protože 3. vystartoval současně s 1. tak jsme byli diskvalifikovaný. Tím pádem se počítal čas 73,63 a umístili jsme se s ním na 10. místě. Celkově jsme se umístili na krásném 5. místě. Vysoutěžili jsme si pohár, diplom a kelímky na pití s logem OSH.

Družstvo starších - Jako první nás čekala štafeta 400 m s překážkami CTIF, kterou jsme zaběhli bez trestných bodů, za čas 100, 54, a umístili jsme se tak na 11. místě. Poté jsme šli na požární útok, kde jsme měli nástřikové terče. Nastříkali jsme za čas 30,95, a byl to 8. nejrychlejší útok. Dále jsme šli na požární útok CTIF, který se nám vůbec nepovedl. Nasbírali jsme 95 trestných bodů - za nepřeskočení vodního příkopu, špatné přiřazení nářadí, protože jsme pomotali čísla, špatný uzel a potočenou hadici na vedení. Celkový čas jsme měli 195,72, což byl 18. nejhorší čas. Pokračovali jsme na štafety dvojic, kterou jsme tentokrát zvládli bez trestných bodů. Rychlejší čas první pětky 67,91 nás umístil na 11. místě. A jako poslední jsme si zaběhli štafetu 4x60 metrů, kde byla opět rychlejší první čtyřka. S časem 55,26 jsme se umístili na 12. místě. Celkově jsme se umístili na 14. místě. Vysoutěžili jsme si kelímky na pití s logem OSH a diplom.

 

FOTO: ZDE