Plamen - Košťálov - 22.5.2021

01.06.2021 09:00

    Po dlouhé době jsme se v sobotu vydali na soutěž do Košťálova. Na soutěž jsme trénovali pouze pětkrát, ale i tak jsme se moc těšili. Tentokrát se nesoutěžilo v pěti disciplínách, ale pouze ve třech - požárním útoku, štafetě dvojic a štafetě 4x60 metrů. Zúčastnili jsme se jako dvě družstva mladších.

    Družstvo A - Honza, Eliška, Kačka, Jája, Anežka, Kája, Verča a Sabča. V požárním útoku jsme se za čas 37,64 umístili na 6. místě. Dále jsme plnili štafetu 4x60 metrů, kde jsme se s časem 66,78 umístili na 5. místě. A nakonec nás čekala štafeta dvojic, kde jsme měli problémy se zapojením proudnice a jeden přešlap. Utržili jsme deset trestných bodů a s výsledným časem 105,59 jsme se umístili na 8. místě. Celkově jsme se umístili na krásném 4. místě.

    Družstvo B - Adam, Michal, Dominik, Viktor, Lukáš, Jindra, Vanďa, Karolínka a Elinka. V požárním útoku jsme kvůli přešlapům na proudech byli bohužel diskvalifikovaný. Ve štafetě 4x60 metrů jsme jeden pokus měli diskvalifikovaný a druhý pokus jsme zvládli za čas 75,09 a umístili jsme se na 10. místě. A štafeta dvojic se nám moc povedla, s výsledným časem 92,84 jsme se umístili na 3. místě. Celkově jsme se umístili na 10. místě .

    FOTO: ZDE