O pohár starosty SDH Horní Kalná - 19.8.2017

19.08.2017 15:52

    Dnes v jedenáct hodin dopoledne jsme se sešli u hasičárny, abychom mohli vyrazit na soutěž do Horní Kalné. Jelikož jsou prázdniny, tak jsme dali dohromady pouze jedno družstvo - Vojta, Simča, Nelča, Leoš, Eliška, Marek, Štěpán.

    Na místo jsme dorazili po půl dvanácté a byli jsme zděšeni z mírného kopečku, kde se měl útok konat. Ve dvanáct byl nástup, kde jsme si losovali startovní pořadí - Eliška vylosovala trojku. Nejdříve však šli na řadu mladší, a tak jsme alespoň obhlédli terén.

     Když přišli na řadu starší, byli jsme lehce nervózní, ale věděli jsme, že jsme poctivě trénovali a chtěli jsme se umístit co nejlépe. Útok se nám, i přesto, že nám chcípla mašina a Vojta jí musel znovu nastartovat, povedl v čase 21,95. Tento čas nám bohatě stačil na první místo, na kterém jsme se také umístili. Měli jsme a ještě pořád máme velkou radost, že nám to takhle povedlo. I vedoucí byli nadšení, a tak nám za odměnu koupili oběd.

Foto: ZDE