O Mříčenský pohár - Mříčná - 16.6.2018

18.06.2018 09:32

    Na dnešní den jsme byli pozváni na dětskou soutěž do Mříčné. Jednalo se o soutěž O Mříčenský pohár a soutěžilo se ve štafetě 4x60 metrů a požárním útoku. Zúčastnili jsme se jako jedno družstvo mladších - Eliška Ch., Sabča, Adam V., Jája, Eliška J., Kája, Anežka, Adam Š., Kačka a Dan a jedno družstvo starších - Honza, Matěj, Eliška, Vojta, Natka, Michal, Terka a Simča.

    Nejprve starší plnili štafetu 4x60 metrů, kterou zvládli za čas 1:00,53, který jim dal na 7. pořadí. Poté šli na řadu mladší, kteří štafetu 4x60 metrů zdolali za čas 01:18,18, který jim dal na 9. pořadí. Dále čekal mladší požární útok, při kterém se jim bohužel rozpojili "béčka". Byli ale moc šikovní, hadice spojili a nastříkali za čas 52,60. Tento čas jim dal na10. místo. O něco později šli na řadu v požárním útoku starší. Starším se útok velice povedl. Nastříkali za čas 18,86, čímž se zapsali na 2. místo.

    Než odsoutěžili všechny družstva, tak jsme se občerstvili a odpočinuli si. Na nástupu mladší převzali diplom a drobné ceny za 10. místo a starší převzali medaile, pohár, diplom a drobné ceny  za 3. místo.

FOTO: ZDE