3.9.2016 - Bielewa - Polsko

25.09.2016 09:25

Na 3.9. jsme dostali pozvání do polského města Bielewa na výstavu spojenou s hasičskou technikou, PyroCar 2016. Jeli jsme společně s přáteli z SDH Klatovy.

Zde jsme pomohli hasičům z Klatov ukázat funkčnost jejich parní stříkačky a byli na exkurzích v okolní vesnici Lagowo. Jako první jsme navštívili firmu, která se zabývá rekonstrukcí a výrobou replik historických kočárů a bryček. Poté jsme navštívili muzeum veteránů, kde bylo k vidění i několik zbytků válečných letadel. Posledním zpestřením víkendu byla večerní pivní štafeta, kde jsme pili pivo na čas. Naše smíšené družstvo (SDH Roztoky a SDH Klatovy) se umístilo na krásném druhém místě. Získali jsme diplom a krásný pohár.

Tímto bychom chtěli poděkovat polským i klatovským kolegům za pozvání a strávení pěkného víkendu.

FOTO: ZDE