27.08.2016 - 14. mezinárodní Nábřeží paromilů - Hradec Králové

30.08.2016 16:21

V sobotu 27.srpna jsme se vydali již na 14. mezinárodní Nábřeží paromilů, abychom zde předvedli naší parní stříkačku. Sešli jsme se tu i s přáteli z SDH Jilemnice, Klatov, Semil, Svojanova a Tábora. S ruční stříkačkou přijeli přátelé z SDH Nepasice a Hrádek. Jako spestření zde byla dětská přípravka z Chlumce, která předváděla požární útok.

Na druhém břehu byly umístěny výstavní stánky, kde bylo k vidění vše co souvisí s párou. Na Dětské železnici se projížděla parní mašinka a dětem bylo umožněno se svézt na ostatních vláčcích. Dále tu byl k vidění parní válec, parní motocykly a parní vozy.

Jelikož bylo velké teplo, tak zde nebyla taková návštěvnost jako v předchozích letech. Někteří hasiči na schlazení využili místní řeku.

 

FOTO: ZDE