130. výročí založení sboru ve Studenci - 15.05.2016

16.05.2016 12:32

V neděli 15. května 2016 jsme se zúčastnili oslav 130. výročí založení sboru ve Studenci. Dopoledne se konala slavnostní schůze, které se zúčastnili zástupci okolních sborů. Odpoledne se konal slavnostní průvod, kterého se zúčastnili praporečníci jednotlivých sborů, stříkačka tažená koňmi, ostatní hasiči, hasičská mládež ze Studence a nakonec občané Studence. Po průvodu oslavy stále pokračovaly za Studeneckou školou, byla zde k vidění stará hasičská technika a technika Policie ČR. Byl připraven i program pro děti a v průběhu odpoledne byla předvedena ukázka vyprošťování a stříhání automobilu od hasičů z Jilemnice. My jsme se této akce zúčastnili bohužel bez parní stříkačky, protože se čekalo na dodělání rekonstrukce kol.

Foto od SDH Studenec: ZDE