05.11.2016 - Stopovaná Roubenka

28.12.2016 10:55

    V sobotu 5.11. ve 14:00 jsme se sešli před hasičárnou. Rozdělili jsme se na dvě skupiny. V první skupině šli - David, Simča, Leoš, Vojta, Jirka a Roman a Luckou, Petrem, Radkem a Dagem. Ve druhé skupině šli Vendy, Anežka, Eliška, Terka, Šťépa, Mára a Fíďa se Standou a Zdendou.

    S sebou jsme si nesli buřty, chléb a pití. Cílem naší stopované byla Roubenka, jako minulý rok, ale trochu jinou cestou. První skupina po cestě vymyslela spoustu zajímavých úkolů, které musela druhá skupina plnit. Než druhá skupina splnila všechny úkoly a dorazila do cíle, tak první skupina zatím připravila oheň na opékání. Všichni jsme si opekli buřty, odpočinuli si, vyfotili se u studánky a vydali se na cestu zpět.

    Stopovaná se nám moc líbila, počasí nám vyšlo a moc se těšíme na další výlet :-)

Foto: ZDE